Wpisz w google http://Clonmel.pl

Wpisz w google Clonmel.pl

Ogłoszenie

Zapraszam na http://Clonmel.pl

#1 2008-06-23 00:51:30

KOŁO

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 6
Punktów :   
WWW

O co chodzi.

Witam
Jesteśmy alternatywą dla forum limerick.com.pl, na którym spędziliśmy razem troszkę czasu.
Zapewne część z was zastanawia się po co komu drugie Forum dla społeczności Polskiej w Limericku?
Odpowiedz jest prosta - chcemy być w pełni niezależni, bez obaw, że nasze wysiłki przy pomaganiu innym i wypociny w postach nie znikną z dnia na dzień.
Część pomyśli, a dlaczego mamy takie czarne myśli?!
Odpowiedz zaprezentuję za pomocą linków i cytatów.

18 czerwca, admin limerick.com.pl ogłosił:

19 CZERWIEC - ZAMKNIECIE FORUM

19 czerwca o godz 24 nastapi uroczyste zamkniecie forum i przekazanie domeny na inne cele,za ten fakt serdecznie przepraszamy i zyczymy udanych rozmow na innych irlandzkich forach.Administracja.


http://limerick.com.pl/viewtopic.php?t=1450

Ta wiadomość między innymi mnie sparaliżowała, na szczęście tylko na chwilkę, postanowiłem działać, wyglądało na to że domena została sprzedana i pal licho forum.
Więc, po wszczęciu alarmu postanowiliśmy już w sposób zorganizowany działać aby społeczność z forum nadal miała prawo bytu.


Nie wiemy, czy nasza gwałtowna reakcja spowodowała zmianę planów, ale dnia 19 admin ogłosił:


19 CZERWIEC POPOLUDNIU - ADMIN PRZERYWA MILCZENIE        


http://limerick.com.pl/viewtopic.php?t=1456

Hmmmmmm... no ciekawie ciekawie sie przez te pare godzin zrobilo,posadzano mnie i krytykowano,trwoniono lzy nad koncem naszej internetowej spolecznosci ale tez skladano oferty odkupu domeny czy to bazy danych(nie mowie tu o Tobie Kolo).za chwile pewnie tez znajda sie osoby chcace mnie zbesztac,przyrownac do typa z sodowka w glowie czy dorobkiewicza zarabiajacego majatek na reklamach w ostatecznosci sprzedajacgo forum...irlandczykom ale nikt,ZA CHOLERE NIKT !!!!(moze jedynie Stasiua :roll: ) nie pomyslal ze moze admin przesunal date prima-aprilis na 19 czerwca!!!! do tego prawie wszyscy go brali za jakas jedno-osobowa organizacje czy stowarzyszenie tworzace forum tylko po to zeby na nim zarobic!!!! oj nieladnie nieladnie :-P posypia sie wyroki,poleca glowy niewinnych!! :-P ;-) hehe.zapytacie po cholere cos takiego robic??po co kogos wprowadzac w blad!!po co komus odbierac to co lubi i do czego sie przywiazal!!odp jest oczywista dla mnie-po to zeby sie przekonac!jak NAPRAWDE forum jest odbierane,co NAPRAWDE ludzie o nim mysla,bez wazeliny.wiem ze nie kazdego admina bylo by stac na takie lekkomyslne ogloszenie no ale taki juz jestemi musicie z tym zyc <rotfl> kilka faktow,domena jest zaplacona za 3 lata no i serwer of kors,ok,nie bede odpisywal wszystkim bo topy sa rozrzucone ale kazdy sqma ocb-panowie z Southill faktycznie przyszli do mnie i zarzadali 40% zyskow tj.20 000 e miesiecznie <hahaha> co do niezaleznosci to ja sam cenie sobie niezaleznosc jak najbardziej i za nia i za wolnosc oddalbym to co najcenniejsze... gdyby trzeb bylo <krzywy> wiazke przyjmuje i bardzo za nia dziekuje,mam nadzieje ze sa to tulipany,bardzo je lubie <rotfl> no i oczywiscie bardzo chcialbym sie podzielic moim majatkiem z panem kalito no ale jakos nie mam czasu bo jutro lece na ksiezyc,zafundowalem sobie ot tak,z nudow dobra troche tego tam jeszcze bylo,staralem sie odpisac w miare z dowcipem gdyz nie zywie urazu do zadnego z forumowiczow,nawet do pana kalito :evil: forum jest i bedzie,bo jest moim brzdacem jak juz kiedys pialem :roll: a w dodatku mamy nowego moderatora,ktory mam nadzieje nie odmowi.tyle w kwestii wyjasnien.reaktywacja za 3...2....1... NOW!!! <brawa> <glupek2> a screenshot z tymczasowego forum KOLO idzie do kolekcji jak inne artykuly czy logo ktore mi poslal Przemo po chyba tygodniu dzialalnosci forum.kiedys synowi pokaze co w Limerick tata robil ;-)


Dla nas jest to nie odpowiedzialne, i nie do końca wyjaśnia o co tak naprawdę chodziło, nie jesteśmy także miłośnikami teorii spiskowych, ale swoje zdanie mamy.

Przez ponad 24h Wojtek, starał się nam udowodnić, że nie mamy poczucia humoru, że wyolbrzymiamy, my się z tym nie zgadzamy, każdy może prześledzić nasze posty na tamtym forum, które świadczą że poczucia humoru nam nie brakuje jak i wyczucia dobrego smaku, którego niestety Adminowi zabrakło, jak i prostego słowa PRZEPRASZAM.


No i na koniec, zostaliśmy po części zmuszeni do tworzenia tego projektu, ponieważ nie ma mowy o żadnym rozdaniu uprawnień i kontroli dla Naszej Społeczności, a My nie chcemy za pewien czas podobnej sytuacji, która miała właśnie miejsce 18 czerwca 2008 roku.
No i na koniec, aby nie było wątpliwości - nie chodzi nam o żadne korzyści materialne!!
Pozdrawiam
KOŁO i chyba reszta obecnych osób na tym Forum.[/u]

Offline

 
Zapraszam na http://Clonmel.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.futuramu.pun.pl www.death-note-pbf.pun.pl www.fannaruto.pun.pl www.pustak.pun.pl www.lwiaziemiaijejstado.pun.pl